KinderTea
Roeien/Picknick
De thee van Pluk Tea
Pluk, proef en ervaar de verse theetuin.
We hebben verschillende soorten High Tea’s. We bieden de volgende aan, maar schroom niet om je wensen kenbaar te maken,
er is van alles mogelijk! Wat je ook kiest: er is natuurlijk genoeg ruimte en rust om samen te praten en eventueel een wandeling
te maken of een stukje te roeien bijvoorbeeld. Reserveren is een must. De High Tea kan op dindag of donderdag t/m zaterdag geboekt worden of op aanvraag. De Tea kan plaatsvinden in de ochtenduren rond lunchtijd, of in de vroege middag.
Andere tijden in overleg.
kosten: € 24,- p.p .
kosten bij grotere groepen zijn anders. Bel daarvoor.
vanaf vijf personen.
Met minder personen?
Neem even contact op voor de mogelijkheden.
duur: ongeveer 2 uur
kosten: € 29,- p.p .
kosten bij grotere groepen zijn anders. Bel daarvoor.
vanaf vijf personen.
Met minder personen?
Neem even contact op voor de mogelijkheden.
duur: ongeveer 2,5 uur
Aandachtspunten bij deze Pluk Tea zijn:
Hoe maak ik de lekkerste kruidenthee uit de tuin?
Welke smaken passen bij elkaar?
Hoe gebruik ik de kruiden en specerijen?
Welke kruiden gebruik je spaarzaam en welke mag
je vaker gebruiken?
Je wordt ontvangen met koffie of huisgemaakte limonade met een huisgemaakt koekje of bonbonnetje. Indien voorradig serveren we ook: ijsthee of een verwarmend soepje uit de tuin. De uitleg van de ‘workshop’ is kort maar krachtig: na de uitleg ga je zelf de tuin in met de receptjes die wij geven(deze recepten mag je mee naar huis nemen) of je verzint zelf een heerlijke combinatie! Je plukt in ieder geval 2 keer een potje thee, zo kun je meerdere kruiden ontdekken en van elkaar proeven. Je mag uiteraard zoveel thee plukken als je wilt. Bij de Tea krijg je natuurlijk ook hapjes. Zoet en hartig. Denk aan: chocoladetaart, lavendelscones met lemoncurd of jam, kokosmakarons, chocoladekoekjes of andere koekjes, (Goudsbloem) cakejes, mini quiche, home made brood met smeersels zoals: pesto, kruidenboter met bloemen of andere seizoens dipjes.
Aandachtspunten bij deze Pluk Tea zijn:
Deze workshop bestaat vooral uit het uitproberen van smaken door het plukken van 1-persoons porties thee. Eindigend met een glas goede wijn (of iets anders van de kaart) ontdek je zo de smaken van de verschillende kruiden uit onze tuin. De bedoeling van deze Pluk Tea workshop is dat je na het proeven van de verschillende smaken, aan het einde van de workshop een helemaal zelfbedachte thee bedenkt en plukt. Deze Tea wordt begeleid door een aantal zoete maar ook hartige hapjes.
Ontvangst met koffie of huisgemaakte limonade met een verrassend koekje of bonbonnetje. Indien voorradig serveren we ook ijsthee of een verwarmend soepje uit de tuin. We geven een korte uitleg over het plukken van de thee en de smaken die je in onze tuin zult tegenkomen. Daarna worden er een aantal zoete thee-recepten uitgekozen. Deze kruiden verzamelen we in de tuin en we maken daar thee van. Daarbij krijg je huisgemaakte scones en knapperige koekjes met kruiden uit de tuin. Dan maken we een frisse of juist een stevige thee. Daarbij krijg je een lekker taartje en een heerlijk cakeje. Eventueel mag er nog een keer geplukt worden, om nog meer smaken te ontdekken of om je zelf bedachte thee uit te gaan proberen. Wij horen graag hoe hij geworden is! Wanneer deze thee op is krijg je van ons een goed glas witte wijn begeleid door een mandje home made brood met bloemenboter uit de tuin en seizoensgebonden dipjes zoals pesto. Ook krijg je een groententaartje of een kleine quiche. Dan sluiten we af met een mini ijsje uit de tuin met dessertwijn en een reepje Toscaans 'brood' of iets anders lekkers!
Eventueel kunnen beide Tea’s uitgebreid worden met meer hapjes zodat het een volwaardige lunch of diner wordt. Denk aan brownies, mini groentetaartjes, zoute salie-stengels, een soepje, een kaasplankje met roggebrood of ander lekker brood, mini wraps met zalm of fingerfood sandwiches. Zie ‘het eten’ voor meer ideeën. Neem even contact op voor de prijzen. Natuurlijk kunt u bij ons ook terecht voor een glas wijn, frisdrank of sap. Ook hebben we een menu- kaartje met (borrel)hapjes. Het is fijn als u van te voren aangeeft hiervan gebruik te willen maken zodat wij genoeg tijd inplannen voor uw uitje.
Inbegrepen is:
• Thee (ook theezakjes) zoveel u wilt
• Koffie
• Per persoon voldoende hapjes, taarten, scones etc.
• Thee-recepten om mee naar huis te nemen.
• welkomstdrankje